موتور دمپر زیمنس SIEMENS مدل SQN71.664A20

مشخصات, قیمت و خرید موتور دمپر زیمنس SIEMENS آلمان

SIEMENS

واتساپ دهید

5 قلم

موتور دمپر زیمنس SIEMENS مدل SQN71.664A20

شرکت زیمنس یکی از تولید کنندگان موفق تجهیزات کنترل ایمنی از جمله موتور دمپر می باشد که با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کارآزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می نماید.
موتور دمپر زیمنس SIEMENS مدل SQN71.664A20 یکی از پرکاربردترین موتور دمپرها بوده و از نظر کیفیت تولید و قیمت، یکی از نمونه های پرطرفدار در بازار می باشد.
بطور کلی دمپر نوعی مسدود کننده جریان است که وظیفه ی باز و بسته کردن یا تنظیم و کنترل جریان عبوری از هر مسیری مانند داخل داکت و دودکش را بر عهده دارد. برای مثال از دمپر برای قطع جریان هوای ورودی یک اتاق یا برای تنظیم مقدار جریان هوای کانال به هر اتاق جهت تنظیم دمای اتاق استفاده می کنند و در واقع به عنوان ابزاری جهت تهویه مطبوع بکار می رود.
دمپرها به دو صورت دستی و اتوماتیک (سرو موتور) عمل می کنند که در دمپرهای دستی کنترل بوسیله دست و اهرم بیرونی صورت گرفته و در دمپرهای اتوماتیک بوسیله موتور دمپر سرو موتور انجام می شود . مثلا هنگام راه اندازی هر وسیله گرمایشی باید از باز بودن دمپر هوا اطمینان حاصل نمود زیرا بسته بودن دمپر به شدت خطر آفرین بوده و می تواند باعث گاز گرفتگی یا آتش سوزی شود.

فروش اینترنتی موتور دمپر زیمنس SIEMENS مدل SQN71.664A20 در نیک ابزار

مشخصات فنی موتور دمپر زیمنس :
مدل : SQN71.664A20
شفت : Nr 5
گشتاور : Nm 2.5 نیوتن متر
مدت زمان راه اندازی : 30 ثانیه
جهت چرخش : چپگرد 90 درجه
ولتاژ : V 230
موارد استفاده مشعل های گازی و گازوئیل سوز
وزن تقریبی : 360 گرم
فرکانس : Hz 50-60 هرتز
زیمنس آلمان

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید موتور دمپر زیمنس SIEMENS مدل SQN71.664A20 به این صفحه مراجعه نمایید.