موتور دمپر هانیول HONEYWELL مدل LKS 160-36

مشخصات, قیمت و خرید موتور دمپر هانیول HONEYWELL مدل LKS 160-36

HONEYWELL

14,500,000 تومان

برای استعلام موجودی و قیمت واتساپ 6424072-0936 پیام دهید.

10 قلم

موتور دمپر هانیول HONEYWELL مدل LKS 160-36

شرکت هانیول یکی از تولید کنندگان موفق تجهیزات کنترل ایمنی از جمله موتور دمپر می باشد که با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کارآزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می نماید. موتور دمپر هانیول LKS 160 یکی از پرکاربردترین موتور دمپرها بوده و از نظر کیفیت تولید و قیمت، یکی از نمونه های پرطرفدار در بازار می باشد.
بطور کلی دمپر نوعی مسدود کننده جریان است که وظیفه ی باز و بسته کردن یا تنظیم و کنترل جریان عبوری از هر مسیری مانند داخل داکت و دودکش را بر عهده دارد. برای مثال از دمپر برای قطع جریان هوای ورودی یک اتاق یا برای تنظیم مقدار جریان هوای کانال به هر اتاق جهت تنظیم دمای اتاق استفاده می کنند و در واقع به عنوان ابزاری جهت تهویه مطبوع بکار می رود.
دمپرها به دو صورت دستی و اتوماتیک (سرو موتور) عمل می کنند که در دمپرهای دستی کنترل بوسیله دست و اهرم بیرونی صورت گرفته و در دمپرهای اتوماتیک بوسیله موتور دمپر سرو موتور انجام می شود . مثلا هنگام راه اندازی هر وسیله گرمایشی باید از باز بودن دمپر هوا اطمینان حاصل نمود زیرا بسته بودن دمپر به شدت خطر آفرین بوده و می تواند باعث گاز گرفتگی یا آتش سوزی شود.

فروش اینترنتی موتور دمپر هانیول HONEYWELL مدل LKS 160-36 در نیک ابزار

مشخصات فنی موتور دمپر هانیول HONEYWELL :
نوع موتور دمپر HONEYWELL CONECTRON
مدل : (LKS-160-36(A 5-5 S1
شفت : Nr 5
گشتاور - Nm 2.5 نیوتن متر
مدت زمان راه اندازی : 3 تا 65 ثانیه
جهت چرخش : چپ گرد
ولتاژ : V 230
موارد استفاده مشعل های گازی و گازوئیل سوز
وزن تقریبی : Kg 0.5 کیلوگرم
فرکانس : Hz 50-60 هرتز

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید موتور دمپر هانیول HONEYWELL مدل LKS 160-36 به این صفحه مراجعه نمایید.