مبدل حرارتی صفحه ای کائوری KAORI سری K

مشخصات, قیمت و خرید مبدل حرارتی صفحه ای کائوری سری K ساخت تایوان

KAORI

واتساپ دهید

برای استعلام ظرفیت و قیمت واتساپ 6424072-0936 دهید.

10 قلم

مشخصات, قیمت و خرید مبدل حرارتی صفحه ای کائوری KAORI سری K

شرکت KAORI با تخصص در زمینه انتقال حرارت پیوسته در حال توسعه مبدل های حرارتی صفحه ای با کیفیتی بالا بوده است. این شرکت با کیفیت ترین مواد اولیه، شامل فولاد ضد زنگ و ماده لحیم کاری را برای تولید مبدل های حرارتی صفحه ای انتخاب و استفاده مینماید. شرکت KAORI با در اختیار داشتن دانش فنی محصولی با کیفیت بالا، قابل اطمینان، مقرون به صرفه و کار آمد را تولید مینماید و بهترین راه حل را به هریک از مشتریان ارائه میدهد که باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه در صنایع حرارتی برودتی می گردد. راه حل خلاقانه KAORI در زمینه مبدلهای حرارتی صفحه ای این شرکت را به شریکی مورد اطمینان در صنعت حرارتی و برودتی مبدل ساخته است.
سری K کامل ترین سری از لحاظ ابعادی و پرکاربردترین مبدل حرارتی صفحه ای در صنایع حرارتی برودتی می‌باشد.
حداکثر فشار کارکرد مبدل حرارتی صفحه ای کائوری سری K فشار 30 بار  و حداکثر فشار تست آن 43 بار می‌باشد. حداکثر دمای کارکرد این مبدل صفحه ای 200 درجه سانتی گراد است.
جنس بدنه مبدل های حرارتی صفحه ای کائوری سری K از استنلس استیل 316 نیپون (NIPPON) ژاپن با اتصالات استیل 304 بوده و ماده جوش آن مس یا نیکل می‌ باشد. (استفاده از نیکل به عنوان ماده جوش برای مصارف خاص کاربرد دارد، در صورتی که تمایل به سفارش مبدل حرارتی با ماده جوش نیکل دارید درخواست خود را با کارشناسان فروش در میان بگذارید)

مزایا :
بهینه سازی سیستم های حرارتی برودتی
کاهش هزینه چرخه عمر
حجم کم و نصب آسان
مقاوم در برابر خوردگی
ضریب انتقال حرارت بالا
کیفیت قابل اطمینان و اثبات شده

مشخصات مبدل حرارتی صفحه ای کائوری سری K :

ظرفیت حرارتی :