لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-12

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS12 ساخت ایران

Eyvaz technic

واتساپ دهید

برای استعلام موجودی و قیمت واتساپ 6424072-0936 پیام دهید.

100 قلم

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ مایعات عیوض تکنیک مدل LS-12

لول سوئیچ تیپ LS-12 جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در فشار کاری 16 bar و سایز اتصال دنده ای سایز 1"NPT دمای کاری 220°C یا 428°F اساس استانداردهایDIN یاANSI تولید می شود. از این تجهیز در دیگهای بخار، دی اریتور، منابع تحت فشار، تانکهای سوخت، مخازن آب ، مخازن کندانس و ... استفاده می شود.
طرز کار: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12
تغییر سطح مایع در لول سوئیچ تیپ LS-12 ، موجب حرکت شناور داخل محفظه دستگاه لول سوئیچ تیپ LS-12 می شود و این حرکت از طریق اهرم ارتباطی و چرخش محورها به وسیله بازوی نگهدارنده به کلیدهای جیوه ای (یا میکرو سوئیچ ها) منتقل می شود و موجب حرکت جیوه داخل کلید از یک سمت به سمت دیگر می گردد که در نهایت باعث برقراری جریان مابین الکترودهای آن می شود. بدین طریق می توان فرمانهای (ON-OFF) را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات مختلف از جمله الکتروپمپ ها ، سلونوئیدها و غیره را کنترل کرد که در نتیجه آن سطح مایع در ارتفاع مورد نظر ثابت نگه داشته می شود. .
طریقه‌ی نصب: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 12 Liquid Level Switch Type LS12
دستگاه کنترل کننده سطح لول سوئیچ تیپ LS-12 از کنار مخازن بصورت عمودی بوسیله لوله ی اتصال ("1) دنده ای یا فلنجی در ارتفاعی که قصد کنترل سطح را داریم نصب می گردد. ویژگیهای این کنترل کننده سطح مایع عبارتند از :کنترل مستمر و منظم سطح سیال در وضعیت NO-NC ، قابلیت نصب در مکان هایی با حرارت بالا ، قابلیت نصب در مکان هایی که نیاز به ضریب اطمینان بالا دارد ، قابلیت نصب در مکان های پرخطر که احتیاج به مجوز و گواهی عملکرد دارد ، عدم احتیاج به تعمیرات و سرویس پیاپی، دارای آب بندی کامل با استفاده از مکانیزم بیلوز سیل را می توان نام برد.

فروش اینترنتی لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-12 در نیک ابزار

مشخصات لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-12 :
فشار کاری : 16 بار / 25 بار
دمای کاری : 220 درجه سانتی گراد
استاندارد حفاظتی : IP65
ظرفیت سوئیچ :
جنس بدنه : چدن
جنس شناور : استیل 316
جنس میله : استیل 316
جنس محفظه سوئیچ : آلمینیوم

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-12 به این صفحه مراجعه نمایید.