لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-14

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-14 ساخت ایران

Eyvaz technic

واتساپ دهید

برای استعلام موجودی و قیمت واتساپ 6424072-0936 پیام دهید.

100 قلم

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ مایعات عیوض تکنیک مدل LS-14

لول سوئیچ تیپ LS-14 جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در فشار نامی PN25 و اتصال فلنجی و دمای کاری 250°C یا 482° F تولید می شود.از این تجهیز در مخازن آب ،دی اریتور ،تانکهای سوخت ،مخازن کندانس ،منابع تحت فشار ،تانکهای اسید ،تصفیه خانه های آب و ...استفاده می شود.
طرز کار: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 14 Liquid Level Switch Type LS14 :
ااساس کار دستگاه لول سوئیچ تیپ LS-14 الکترومکانیکی می باشد. با تغییر سطح مایع ، توپی متصل به میله دستگاه در جهت بالا و پائین (عمودی)به حرکت در می آید. این حرکت از طریق اهرم ارتباطی به آهنربای تعبیه شده در انتهای اهرم انتقال می یابد و موجب دفع و تغییر وضعیت آهنربای موجود در پشت فلنج و داخل محفظه می شود و در نتیجه لیمیت سوئیچ تعبیه شده در داخل دستگاه را قطع و یا وصل می نماید . بدین طریق می توان فرمانهای ON-OFF را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات الکتریکی مختلفی از جمله الکتروپمپ ها ، سلونوئیدولوها و غیره را کنترل نمود. به دلیل عدم ارتباط مکانیکی و الکتریکی بین قطعات داخل و خارج مایع، با امنیت بیشتری میتوان نصب کرد. همچنین به صورت سفارشی می توان طول اهرم ارتباطی را بلنددر نظر گرفت تا میدان بازی شناور را تغییر و ارتفاع تحت کنترل را افزایش داد. نوسانات سریع مایع باعث قطع یا وصل مدار نمی شود . کلیه قطعات داخل مایع از جنس استنلس استیل بوده و دارای عمر طولانی می باشد. به لحاظ مقاوم بودن می توان آن را در شرایط محیطی سخت نصب نمود . عدم احتیاج به تعمیرات پیاپی می باشد. دارای ظرفیت جریان عبوری تا 3Aمی باشد. دستگاه در مقابل نفوذ آب، دارای آببندی کامل می باشد.
طریقه‌ی نصب: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 14 Liquid Level Switch Type LS14 :
دستگاه لول سوئیچ تیپ LS-14 بر روی دیواره ی مخازن مورد بحث به صورت افقی قابل نصب می باشد. جهت نصب این دستگاه ، ابتدا باید فلنج مقابل مخصوص ساخت این شرکت را قبلا بر روی مخازن و در محل مورد نظر جوش داده و سپس دستگاه را به صورت افقی به وسیله پیچ و مهره های موجود، بر روی فلنج جوش شده بست و موقعیت آن را به صورت دقیق تثبیت کرد.

فروش اینترنتی لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-14 در نیک ابزار

مشخصات لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-14 :
فشار کاری : 25 بار
دمای کاری : 250 درجه سانتی گراد
استاندارد حفاظتی : IP65
ظرفیت سوئیچ : 250V-AC-3A
جنس توپی : استیل 304
جنس فلنج : استیل 304

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-14 به این صفحه مراجعه نمایید.