لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-02

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-02 ساخت ایران

Eyvaz technic

واتساپ دهید

برای استعلام موجودی و قیمت واتساپ 6424072-0936 پیام دهید.

100 قلم

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ مایعات عیوض تکنیک مدل LS-02

لول سوئیچ تیپ LS-02 جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در فشار کاری 6bar و سایز اتصال دنده ای 1"BSP و دمای کاری 100°C یا 212° F تولید می شود . از این تجهیز در مخازن آب ،دی اریتور ، تانکهای سوخت،مخازن کندانس و ... استفاده می شود.
طرز کار: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 02 Liquid Level Switch Type LS02 :
اساس کار دستگاه لول سوئیچ تیپ LS-02 الکترومکانیکی می باشد. با تغییر سطح مایع ، توپی متصل به میله دستگاه در جهت بالا و پائین (به صورت عمودی) به حرکت در می آید. این حرکت عمودی توپی از طریق اهرم ارتباطی به میله تحریک کننده میکروسوئیچ انتقال می یابد و دو عدد لیمیت سوئیچ تعبیه شده در داخل دستگاه را قطع و یا وصل می نماید . بدین طریق می توان فرمانهای ON-OFF را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات الکتریکی مختلفی از جمله الکتروپمپ ها ، سلونوئیدولوها و غیره را کنترل نمود. همچنین با توجه به سوراخ های تعبیه شده بر روی اهرم توپی این دستگاه، ارتفاع تحت کنترل و قابل تنظیم می باشد . این تجهیز با داشتن دو عدد لیمیت سوئیچ مجزا امکان استفاده در مدارهای الکتریکی متفاوت را دارد.
طریقه‌ی نصب: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 02 Liquid Level Switch Type LS02 :
دستگاه کنترل کننده سطح لول سوئیچ تیپ LS-02 بر روی دیواره ی مخازن از محل اتصال دنده ای ، به صورت افقی قابل نصب می باشد. جهت نصب این دستگاه ، باید بوشنی به سایز "1 را قبلا بر روی مخازن تعبیه کرده و سپس دستگاه را به صورت دنده ای بر روی آن مونتاژ کرد . همچنین مهره ای در محل اتصال دستگاه وجود دارد که از طریق آن می توان موقعیت دستگاه را به صورت دقیق تثبیت کرد. در شکلهای زیر مدار سیم بندی این تجهیز ترسیم شده که در آن A جهت پر کردن و B جهت خالی کردن مخازن استفاده می شود.

فروش اینترنتی لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-02 در نیک ابزار

مشخصات لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-02 :
سایز اتصال : دنده ای "1
حداکثر فشار کاری : 6 بار
دمای کاری : 150 درجه سانتی گراد
استاندارد حفاظتی : IP64
ظرفیت سوئیچ : 3A-125 250V-AC
جنس توپی : استیل 304
جنس محفظه سوئیچ : کربن استیل

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-02 به این صفحه مراجعه نمایید.