لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-04

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-04 ساخت ایران

Eyvaz technic

واتساپ دهید

برای استعلام موجودی و قیمت واتساپ 6424072-0936 پیام دهید.

100 قلم

مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ مایعات عیوض تکنیک مدل LS-04

لول سوئیچ تیپ LS-04 جهت کنترل کردن سطح مایعات در ارتفاعی که آن را نصب می کنیم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در فشار نامی PN10 و اتصال فلنجی و دمای کاری 150°C یا 302° F تولید می شود.از این تجهیز در مخازن آب ،دی اریتور ،تانکهای سوخت ،مخازن کندانس ،منابع تحت فشار ،تانکهای اسید ،تصفیه خانه های آب و ...استفاده می شود.
طرز کار: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 04 Liquid Level Switch Type LS04 :
اساس کار دستگاه لول سوئیچ تیپ LS-04 الکترومکانیکی می باشد. با تغییر سطح مایع ، توپی متصل به میله دستگاه در جهت بالا و پائین (عمودی) به حرکت در می آید. این حرکت از طریق اهرم ارتباطی به آهنربای تعبیه شده در انتهای اهرم انتقال می یابد و موجب دفع و تغییر وضعیت آهنربای موجود در پشت فلنج و داخل محفظه می شود و در نتیجه لیمیت سوئیچ تعبیه شده در داخل دستگاه را قطع و یا وصل می نماید . بدین طریق می توان فرمانهای ON-OFF را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات الکتریکی مختلفی از جمله الکتروپمپ ها ، سلونوئیدولوها و غیره را کنترل نمود. به دلیل عدم ارتباط مکانیکی و الکتریکی بین قطعات داخل و خارج مایع، با امنیت بیشتری میتوان نصب کرد. همچنین با توجه به سوراخهای تعبیه شده بر روی اهرم ارتباطی این دستگاه و با جابه جایی پینها میدان بازی شناور را می توان تغییر و ارتفاع تحت کنترل قابل تنظیم می باشد. نوسانات سریع مایع باعث قطع یا وصل مدار نمی شود . کلیه قطعات داخل مایع از جنس استنلس استیل بوده و دارای عمر طولانی می باشد. دستگاه در مقابل نفوذ آب، دارای آببندی کامل می باشد.
طریقه‌ی نصب: لول سوئیچ مایعات تیپ LS 04 Liquid Level Switch Type LS04 :
دستگاه لول سوئیچ تیپ LS-04 بر روی دیواره ی مخازن مورد بحث به صورت افقی قابل نصب می باشد. جهت نصب این دستگاه ، ابتدا باید فلنج مقابل مخصوص ساخت این شرکت را قبلا بر روی مخازن و در محل مورد نظر جوش داده و سپس دستگاه را به صورت افقی به وسیله پیچ و مهره های موجود، بر روی فلنج جوش شده بست و موقعیت آن را به صورت دقیق تثبیت نمود.

فروش اینترنتی لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-04 در نیک ابزار

مشخصات لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-04 :
فشار کاری : 10 بار
دمای کاری : 150 درجه سانتی گراد
استاندارد حفاظتی : IP64
ظرفیت سوئیچ : 15A (125…380)VAC or 0.5A 125V DC Switch Capacity
جنس توپی : استیل 304
جنس فلنج : استیل 304

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید لول سوئیچ عیوض تکنیک مدل LS-04 به این صفحه مراجعه نمایید.