پرشر ترانسمیتر پکنز PAKKENS مدل MPS-20 160 BAR

مشخصات, قیمت و خرید پرشر ترانسمیتر پکنز PAKKENS مدل MPS-20 ساخت ترکیه

PAKKENS

5,400,000 تومان

100 قلم

ترکیه
استیل 304
"1/4 G
160 بار
4 تا 20 میلی آمپر

مشخصات, قیمت و خرید پرشر ترانسمیتر پکنز PAKKENS مدل MPS-20

شرکت پکنز PAKKENS یک کمپانی بزرگ کشور ترکیه می باشد که در زمینه تولید محصولات ابزار دقیق و شیرآلات صنعتی فعالیت میکند.
موسسین کمپانی پکنز دانش فنی محصولات کشورهای صنعتی اروپا را به ترکیه انتقال داده اند و از این رو محصولات پکنز از کیفیت بالایی برخوردارند و همین امر با توجه به قیمت رقابتی و مناسب پکنز , بازار خوبی در ایران پیدا کرده است.
ترنسمیتر فشار یا پرشر ترنسمیتر از تجهیزات پرکاربرد در صنعت ابزار دقیق است که در فرآیندهای صنعتی به کار می رود. این ابزار برای اندازه گیری فشار و تولید یک سیگنال الکتریکی معادل با آن به کار می رود.
محل نصب ترانسميترها روي لوله ها و مخازن در سراسر محوطه در نقاط اندازه گيري می باشد.در مجموع ترانسميترها از سه قسمت اصلي تقويت كننده، مبدل(ترانسديوسر) و حس كننده ساخته شده اند.ترانسميترها در دو نوع نيوماتيكي والكتريكي تولید شده اند.خروجي ترانسميتر هاي الكتريكي بين 4 تا 20 ميلي آمپر است و ترانسميتر هاي نيوماتيكي بين 3 تا 15 psi بر حسب تغييرات كميت ورودي مي تواند تغيير كند. قابل توجه است که قسمت هاي مبدل و تقويت كننده براي انواع ترانسميترها یکسان است و براي كميت هاي مختلف تنها قسمت حس كننده تفاوت دارد. به عنوان مثال درمورد ترانسميتر هاي فشار قسمت حس كننده به درجه فشار حساس است ودر مورد ترانسميتر درجه حرارت ،قسمت حس كننده به (دما)درجه حرارت حساس است. براي كاليبره كردن یا مدرج كردن ترانسميترها براساس دستور سازنده با دادن ورودي هاي مشخص خروجي را باید تنظيم كنيم.به طور مثال در صورتی که ورودي صفر است خروجي ترانسميتر نيوماتيكي بايد 3 psi بشود و و در صورت حداکثر بودن ورودی در خروجي بايد 15 دیده شود. ترانسدیوسر وسیله ای است که کار آن تبدیل حالات انرژی به یکدیگر است ، یعنی در صورتی که همراه ترانسدیوسر یک سنسور فشار داشته باشیم ، پارامتر توسط سنسور فشار اندازه گیری می شود و مقدار مشخص شده به ترانسدیوسر تحویل داده می شود ،بعد ترانسدیوسر آن را به یک سیگنال الکتریکی قابل درک برای کنترلر و قابل فرستادن به وسیله سیم های فلزی ، تبدیل می کند . در نتیجه همیشه خروجی یک ترانسدیوسر ، سیگنال الکتریکی می باشد که می تواند ویژگیها و پارامترهای الکتریکی نظیر ولتاژ ، جریان و فرکانس را در سمت دیگر خط تغییر دهد ، البته باید در نظر داشت که سنسور انتخابی از نوع سنسورهایی باشد که مبدل پارامترهای فیزیکی به الکتریکی باشد و بتواند به طور مثال دمای اندازه گیری شده را به یک سیگنال بسیار ضعیف تبدیل کند که در مرحله بعدی به ترانسدیوسر وارد شده و سپس به مدارهای الکترونیکی تحویل داده می شود.
از ترانسمیترها برای اندازه گیری فشار سیال مایع و گاز می توان استفاده کرد.

فروش اینترنتی پرشر ترانسمیتر پکنز PAKKENS مدل MPS-20 160 BAR در نیک ابزار

مشخصات پرشر ترانسمیتر پکنز PAKKENS مدل MPS-20 رنج 160 بار :
مدل : MPS-20
رنج : 0 تا 160 بار
سیگنال خروجی : 4 تا 20 میلی آمپر
اتصال : "1/4 G
جنس بدنه : استیل 316L
دمای محیط کاری :30- تا 100+ درجه سانتی گراد
استاندارد حفاظتی : IP65
استاندارد EN837-1
تکرار پذیری : 10.000.000

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید پرشر ترانسمیتر پکنز PAKKENS مدل MPS-20 160 BAR به این صفحه مراجعه نمایید.