شیر فشارشکن برکمن Braukmann مدل D06F سایز "1.1/2

مشخصات, قیمت و خرید شیر فشارشکن برکمن Braukmann مدل D06F

HONEYWELL

11,500,000 تومان

10 قلم

مشخصات, قیمت و خرید شیر فشارشکن برکمن Braukmann مدل D06F سایز "1.1/2

شیرهای کاهش فشار یا شیر فشار شکن، از تاسیسات خانگی در برابر فشار بیش از حد منبع تامین آب محافظت می کنند. همچنین می توانند برای کاربردهای صنعتی یا تجاری در محدوده مشخصات آنها مورد استفاده قرار گیرند. با نصب شیر كاهش فشار، از خسارت فشار بیش از اندازه آب جلوگیری می شود. فشار تنظیم شده نیز حتی در صورت وجود نوسان فشار ورودی گسترده ثابت می ماند.كاهش فشار عملكرد و حفظ آن در سطح ثابت، نوسان جریان آب را در طول مسیر و نقطه اتصال به حداقل می رساند.
شیر کاهنده فشار یا فشار شکن آب، شیری است که فشار سیال را بر اساس مقدار از پیش تعیین شده کاهش داده و تثبیت می کند. معمولا از این شیرها در تاسیساتی استفاده می شود که فشار سیال عبوری بیشتر از مقدار مجاز تعیین شده است.
این سری شیرها مناسب سیستم های هیدرولیکی هستند که فشار آنها معمولا بیشتر از 25 بار نشود.با نصب شیر کاهنده فشار می توان عمر مفید سیستم را افزایش دهیم و مانع از اصطکاک و فرسایش اجزای داخلی سیستم شویم و نهایتا هزینه نگهداری تجهیزات را کاهش دهیم.

فشارشکن های برکمن مدل D06F دارای یک فیلتر تصفیه شفاف و تحمل ۱۶ بار فشار استاتیک و همچنین قابلیت تنظیم دستی فشار خروجی بین ۱ تا ۶ بار را دارا می باشند.

برند برکمن همان هانیول آلمان می باشد که از این پس تمامی فشار شکن های هانیول با نام و برند برکمن آلمان در بسته بندی کاهی تولید می شود.

فروش اینترنتی شیر فشارشکن برکمن Braukmann مدل D06F در نیک ابزار

مشخصات تخصصی شیر فشارشکن آب برکمن مدل D06F :
سایز اتصال : "1.1/2
جنس بدنه : برنج 
واشر آب بندی شده NBR
جنس فنر داخل فشارشکن : استیل
فشار ورودی : 16 بار
فشار خروجی قابل تنظیم : 1 تا 6 بار
دمای کاری : 40- تا 70+ درجه
استاندارد : TS EN 1567

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید شیر فشارشکن برکمن Braukmann مدل D06F سایز "1.1/2 به این صفحه مراجعه نمایید.