شیر برقی گاز تکضرب دانگز DUNGS مدل MVD

مشخصات, قیمت و خرید شیر برقی گاز تکضرب دانگز DUNGS مدل MVD ساخت آلمان

DUNGS

واتساپ دهید

برای استعلام موجودی و قیمت واتساپ 6424072-0936 پیام دهید.

10 قلم

آلمان
آلمینیوم
"1/2 تا "4
360 میلی بار - 200 میلی بار

مشخصات, قیمت و خرید شیر برقی گاز تکضرب دانگز DUNGS مدل MVD

شرکت دانگز DUNGS یکی از تولید کنندگان موفق تجهیزات کنترل ایمنی از جمله پرشرسوئیچ می باشد که با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کارآزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا
را تولید می نماید.
شیر برقی گاز تکضرب دانگز مدل MVD با اتصالات دنده ای سایز "1/2 تا "1 اینچ یک مدل شیر برقی گاز با حداکثر فشار کاری 360mbar و با اتصالات دنده ای سایز "1.1/2 تا "4 اینچ حداکثر فشار کاری 200mbar است که جهت قطع و وصل جریان سیال‌ در خطوط گاز، ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز و مشعل گاز مورد استفاده قرار می گیرد.
شرکت دانگز (DUNGS) آلمان به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر تجهیزات کنترل، اندازه گیری، تعدیل و انتقال گاز‌های احتراق و هوا، ارائه دهنده انواع شیر برقی گاز تدریجی و تک ضرب در دنیا می باشد.
شیر برقی گازشیرهای برقی گاز که از جمله مهمترین تجهیزات در خط گاز مشعل محسوب می شوند، به همراه رله مشعل موجب عملکرد ایمن و احتراق آرام در مشعل‌های گازسوز می گردند. شیرهای برقی گاز دانگز در دو نوع شیر برقی گاز تدریجی و شیر برقی گاز تک ضرب در سایزهای مختلف تولید و براساس نوع ساخت، جریان گاز مورد نیاز مشعل را تنظیم می نمایند.
شیر برقی گاز تکضرب دنده ای دانگز در زمره شیرهای Normally Closed قرار می گیرد به طوری که در حالت عادی "بسته" بوده و رسانایی سیال توسط آن صورت نمی گیرد. این نوع شیر برقی پس از دریافت فرمان به صورت سریع باز شده و سیال از آن عبور می کند و پس از آن به سرعت بسته می شود.

ویژگی‌های شیر برقی گاز تکضرب دنده ای دانگز DUNGS :
نوع عملکرد : تک ضرب
وضعیت شیر : در حالت عادی بسته (Normally Closed)
اتصال : دنده ای سایز "1/2 تا "1 و سایز "2.1/2 تا "4 اینچ فلنجی
حداکثر فشار کاری : تا سایز "1 360 میلی بار - سایز "1.1/2 به بالا 200 میلی بار
دمای کاری: 15- تا 60+ درجه سانتیگراد
زمان بسته شدن: حداکثر 1 ثانیه
زمان باز شدن: حداکثر 1 ثانیه
درجه محافظتی: IP54
ساخته شده از آلومینیوم، استیل و برنج
ساخت آلمان

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید شیر برقی گاز تکضرب دانگز DUNGS مدل MVD به این صفحه مراجعه نمایید.