رگلاتور گاز ماداس MADAS مدل FRG/2MBZ

مشخصات, قیمت و خرید رگلاتور گاز ماداس MADAS مدل FRG/2MBZ ساخت ایتالیا

MADAS

تماس بگیرید

10 قلم

مشخصات, قیمت و خرید رگلاتور گاز ماداس MADAS مدل FRG/2MBZ

رگلاتور یا بالانسر ابزاری است جهت کاهش فشار بالای گاز در یک خط یا سیلندر، به فشار پایینتر , با توجه به اینکه فشار گاز در خط فرآیند ، فشار بالایی می باشد به صورت مستقیم قابل استفاده نمی باشد از این رو جهت استفاده در دستگاههای مصرف کننده، از رگلاتور برای کاهش فشار گاز و قابل مصرف نمودن آن استفاده می شود.
عملکرد آن به گونه ای است که صرفا برای بررسی و کنترل فشار می توان از آن استفاده کرد وعموما برای کنترل دبی گاز استفاده نمی شود. نمونه هایی خاص از رگلاتور وجود دارند که علاوه بر گیج کنترل فشار در خروجی ابزاری برای کنترل دبی نیز در نظر گرفته شده است.
معمولا با سه نوع متریال متفاوت ارائه می گردند. برنجی، روکش کروم و استنلس استیل. رگلاتورهای برنجی برای گازهایی که فاقد خورندگی می باشند مورد استفاده قرار می گیرند. کاربری رگلاتورهای برنجی و روکش کروم مشابه می باشند. مزیت رگلاتور روکش کروم مقاومت ظاهر رگلاتور در شرایط محیطی می باشد. این نوع از پوشش دهی (روکش کروم) برای رگلاتورهای برنجی سبب شده که عمر این رگلاتورها صرفا بیشتر شود ولی در عملکرد رگلاتور تاثیر خاصی نخواهد داشت.

بالانسر ماکزیمم جریان سیال را با حداقل افت فشار تنطیم می کند. مکانیسم کارکرد بالانسر شبیه به رگولاتور است.
اگر فشار گاز ورودی به موتورخانه ای که مشعل های صنعتی (از ۸۰۰،۰۰۰ کیلو کالری به بالا) در آن نصب شده حدود ۲ پوند باشد لازم است در لوله ورودی گاز به هر مشعل یک بالانسر نیز نصب شود.
به طور کلی بالانسرها وظیفه ایجاد تعادل در فشار گاز ورودی را انجام می دهند ولی اگر فشار گاز ورودی به موتورخانه ای که از مشعل های صنعتی در آن استفاده شده 15پوند یا بیشتر باشد باید از رگولاتور گاز که وظیفه آن کاهش فشار گاز ورودی به مشعل است استفاده گردد.
فراموش نکنید نصب بالانسر گاز متناسب با سایز لوله ورودی به هر مشعل جهت جلوگیری از خرابی دیافراگم شیر برقی اتوماتیک هر مشعل الزامی است.

فروش اینترنتی رگلاتور گاز ماداس MADAS مدل FRG/2MBZ در نیک ابزار

مشخصات بالانسر ماداس MADAS :
اتصال : دنده ای
سایز اتصال : "1 اینچ DN25
دمای کارکرد : 15- تا 60+ درجه سانتیگراد
مورد استفاده : خط گاز, ایستکاهای تقلیل فشار گاز, مشعلهای گازی
فشار ورودی : 0.5 تا 5 بار
فشار خروجی : 110 تا 200 میلی بار
جنس : آلومینیوم
سایر نام‌های مرتبط : بالانسر فشار گاز، تثبیت کننده فشار گاز

برای اطلاع از مشخصات, قیمت و خرید رگلاتور گاز ماداس MADAS مدل FRG/2MBZ می توانید با ما تماس بگیرید.